Zbrane a doplnky

CZ Shadow 2, 9x19

CZ Shadow 2, 9x19

1 131.00 €
Opýtať sa na produkt

ČZ Shadow 2 predstavuje ďaľšiu generáciu dnes už legendárneho modelu ČZ 75 SP-01 Shadow. Zbraň bola  vyvíjaná v spolupráci s elitnými IPSC strelcami týmu Českej zbrojovky tak, aby výrazne prisprla k rýchlosti a presnosti streľby v priebehu preteku. S využitím najmodernejšieho výrobného zariadenia sa tak zrodila pištoľ, ktorá ďalej posúva hranice športovej streľby IPSC.

 

Modernizácia všetkých hlavných častiach zbrane: záveru a rámu, v spojitosti s predĺžením hlavne umožňuje rýchlejie a dynamickejšie opakovať jednotlivé výstrely. Tvar rámu pomáha k pohodlnejšiemu, vyžšiemu úchopu smerom k osi hlavne a nový checkering zaisťuje úplne spoľahlivý kontakt so zbraňou za všetkých okolností. Nárast váhy v prednej časti rámu a záveru vedie ku kompenzácii a miernemu priebehu spätného rázu. Inovovaný spúšťový mechanizmus má hladší chod, nižší odpor a skrátený reset spúšte. Zádržka zásobníka je lepšie dostupná a nastaviteľná v troch polohách, prebíjaní je tak istejšie a rýchlejšie aj pri pohybe strelca.

 

Predĺžená hlaveň na 125 mm, dlhšia zámerná a nové výškovo nastaviteľné mieridlá zvyšujú presnosť zbrane ako celku. Vysoko precízna a plne automatizovaná technológia výroby ostatných hlavných dielov na robotických obrábacích centrách bez podielu ručnej práce prispieva ku kvalite spracovania. Povrchová úprava Arcor inšpirovaná služobnými modelmi zaručuje vysokú odolnosť proti korózii, povetrnostným vplyvom a mechanickému poškodeniu.

 

Každý strelec je jedinečný. K dispozícii je preto široká škála športového aj custom príslušenstva, rovnako ako internetový konfigurtátor umožňujúcí kombinovať jednotlivé prvky a zostaviť ČZ Shadow 2 podľa svojich vlastných preferencií a predstáv. V priebehu testovania boly vastrielané stovky tisíc rán v reálnych podmienkach závodu. Za rovnakých podmienok bolo na jednotlivých IPSC situáciách strelcami ČZ Shooting Teamu dosiahnuté zrýchlenie v rádoch sekúnd v porovnaní s prvím modelom Shadow.

 

Technické parametre:

 

Model  Shadow 2

Kaliber  9 x 19mm

Kapacita zásobníku         18 (19), 15

Rám       Ocel

Črienky Hliníkové

Funkcia spúšťového mechanizmu            SA/DA

Mieridlá               Nastavitelné

Dĺžka hlavne      125 mm

Výška    157 mm

Šírka      34 mm

Dĺžka     217 mm

Váha     1,33 Kg

Bezpečnostné prvky      bezpečnostný ozub

                manuálna poistka

Vypúšťanie kohúta         Nie